Taky jste nevěděli kam Vás osud zavane? Nebojte, já také ne…

Lucie Rozínková - mistr florista

V roce 2008 jsem nastoupila na Floristickou střední školu v Hradci Králové, kde jsem vystudovala obor Propagační výtvarnictví, aranžování. Ač jsem si touto volbou úplně jistá nebyla, ve třetím ročníku jsem se přihlásila na konkurz stáže Leonardo da Vinci a byla vybrána mezi šest studentů kteří měli možnost odcestovali do krásné Francie.


V roce 2011 jsem absolvovala Akademii floristického designu na téma film a následně, po absolvování celé školy, doplnila titul MISTR FLORISTA jako náplast na to, že vysokoškolák ze mě asi nikdy nebude.


V roce 2012 jsem začala pracovat po menších a následně větších květinářstvích a stejně tak, jako v průběhu školy, jsem realizovala své první bláznivé nápady. A protože tento typ bláznovství se ukázal jako krok správným směrem a slovo NEMOŽNÉ přestávalo existovat, pochopila jsem, že TVOŘIT jde v podstatě cokoliv a hlavně z čehokoliv. A tak se tedy těším na Vaši zakázku, a hlavně na to, jaká případná nemožnost, sen nebo přání, se nám třeba přece jen podaří pro Vás uskutečnit. 🙂